slider-2

Hakkında

HakkımızdaRakipsiz stok ve tedarik gücümüzle müşteri taleplerini hızlı ve eksiksiz karşılıyoruz. 

Ülkemizin kendi sektöründe önde gelen kuruluşları arasında yer alan Şimşek Plastik; alanında, renkli, yenilikçi ve güçlü markalarından biri konumundadır.

Bugün geldiğimiz noktada, birçok farklı sektörde onlarca uluslararası markanın ürünlerine değer katmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Değişmez kalite yaklaşımını bir varoluş vizyonu olarak en başa koyan, sektörde uluslararası kabul gören üretim gücümüzle, bugün ülkemizin birçok noktasına Şimşek Plastik kalitesini taşımış bulunmaktayız. 

Tüm ürertim proseslerinde, ürünün üretiminden sevkine varıncaya kadar Şimşek Plastik'in değişmez kalite yaklaşımı ile yürütülmekte olan bu süreçte, en küçük detay dahi kontrol altında tutulmakta, verilen taahhütler çerçevesinde ne konuşulduğu ise o ürünün ortaya çıkması adına yoğun bir hassasiyetle ürünler kullanıcılarıyla buluşmaktadır. Üretilen tüm ürünler bilgisayar destekli otomasyon sistemleriyle tüm süreçte kesintisiz izlenmekte ve tam teşekküllü AR-GE ve KALİTE KONTROL ünitelerinde kontrolleri yapılarak piyasalara arz edilmektedir. 

Geniş ve çeşitli ürün yelpazemiz ile mümkün olan en iyi şekilde ve en hızlı biçimde ürünlerimizi sizlerle buluşturmak ve müşteri odaklı yaklaşımımızla kendi sektörümüzde tercih edilen bir marka olmak en temel vizyonumuzu oluşturmaktadır. 

 

Birlikte büyük başarılara ulaşmak dileğiyle... 

ŞİMŞEK PLASTİK