Tanıtım Filmi

Şimşek Plastik

Rakipsiz stok ve tedarik gücümüzle müşteri taleplerini hızlı ve eksiksiz karşılıyoruz. 

Ülkemizin kendi sektöründe önde gelen kuruluşları arasında yer alan Şimşek Plastik; alanında, renkli, yenilikçi ve güçlü markalarından biri konumundadır. 

Bugün geldiğimiz noktada, birçok farklı sektörde onlarca uluslararası markanın ürünlerine değer katmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Değişmez kalite yaklaşımını bir varoluş vizyonu olarak en başa koyan, sektörde uluslararası kabul gören üretim gücümüzle, bugün ülkemizin birçok noktasına Şimşek Plastik kalitesini taşımış bulunmaktayız. 

Tüm ürertim proseslerinde, ürünün üretiminden sevkine varıncaya kadar Şimşek Plastik'in değişmez kalite yaklaşımı ile yürütülmekte olan bu süreçte, en küçük detay dahi kontrol altında tutulmakta, verilen taahhütler çerçevesinde ne konuşulduğu ise o ürünün ortaya çıkması adına yoğun bir hassasiyetle ürünler kullanıcılarıyla buluşmaktadır. Üretilen tüm ürünler bilgisayar destekli otomasyon sistemleriyle tüm süreçte kesintisiz izlenmekte ve tam teşekküllü AR-GE ve KALİTE KONTROL ünitelerinde kontrolleri yapılarak piyasalara arz edilmektedir. 

İhtiyacınıza Özel Çözümler

Ürün Gruplarımız!

İhtiyaçlarınızı karşılayacak isteklerinizi sağlayacak çeşitli farklı ürünlerimiz bulunmaktadır. Sizlere özel kalıp form ve ebatta uygun bir çözümümüz var. Tüm Ürünler için tıklayın
Her Boy ve Şekilde Size Özel Ambalajlar

Size Özel Üretim ve Fiyat Çözümleri

More Than 50 Years

50 Yıldan Fazladır Plastik Ambalaj Sektörünün Öncüsü

GELİŞMİŞ

MAKİNE PARKURU

YÜKSEK

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

KÖKLÜ

TECRÜBE

HIZLI

VE ZAMANINDA

banner-2

AR-GE ve İNOVASYON

Şimşek Plastik, Ar-Ge çalışmaları ile bugüne kadar plastik ambalaj sektörünün önde gelen isimlerinden olmaktadır. Sahip olduğu teknik kadrosu, bilgi birikimi ve geleceği şekillendiren pazar araştırmaları dahilinde ürünler, üretim tesisinde piyasaya sunulmadan önce testlerden ve uygulamalardan geçilerek ürün geliştirmesi yapılmaktadır. Tasarım ve Ar-Ge aşamasında teknik ekip ile yapılan ortak çalışma, ortaya çıkan ürünün başarısını en üst noktalara taşımaktadır.

Bizden Haberler

19
May
2024

KAMUOYUNA DUYURU

Paris Packaging 2024

Paris Packaging 2024

Paris Packaging 2024 fuarında standımızda siz değerli müşterilerimizi ağırladık.
Polipropilen Zararlı Mı?

Polipropilen Zararlı Mı?

Polipropilen günlük hayatta kullandığımız çoğu ev aletinin, hastane ve laboratuvarlardaki medikal ürünlerin...
Pet Nedir?

Pet Nedir?

PET, polyesterin kimyasal adı olan polietilen tereftalatın kısaltmasıdır.

Haber Listesi